پذیرش دانشجو در دوره دکتری بدون آزمون پژوهشکده علوم شناختی و مغز
۲۰ خرداد ۱۳۹۵
برگزاری همایش پیشگیری و درمان پرخاشگری در جنوب تهران
۲۵ مهر ۱۳۹۵

فصلنامه تازه‌های علوم‌شناختی

فرهیختگان| علم روانشناسی و توجه به شاخه‌ها و حوزه‌های متفاوت آن یکی از دغدغه‌های کارشناسان این حوزه است. همین موضوع باعث شده است دانشگاهیان با توجه به علاقه خود در هر کدام از این گرایش‌ها دست به تدوین مقالات یا انجام پژوهش‌هایی بزنند. در کنار این‌ها نشریاتی با هدف جمع داوری این یافته‌ها ایجاد شده‌اند که یکی از این نشریات «فصلنامه تازه‌های علوم‌شناختی» است که تحت نظارت پژوهشکده علوم شناختی در حال فعالیت است.
این نشریه تنها مجله تخصصی علوم شناختی در کشور است. اولین شماره این فصلنامه سال ۱۳۷۸ منتشر شد و از آن زمان به بستر مناسبی برای طرح دیدگاه‌ها و پژوهش‌های استادان رشته‌های مرتبط با علوم‌‌شناختی در ایران تبدیل شده است.
این نشریه در پایگاه‌های اطلاعاتی معتبر کشور نمایه خواهد شد و با توجه به سابقه هیات تحریریه و روند داوری مقالات می‌توانید اقدام به چاپ اثر در این نشریه کنید. تاکنون نزدیک به ۶۴ شماره از این نشریه به سردبیری سهراب حاجی زاده منتشر شده است.
علاقه‌مندان به چاپ اثر در این مجموعه برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روند چاپ مقاله در آن می‌توانند به تارنمای اصلی نشریه به آدرس http://www.iricss.org مراجعه کنند.

توانبخشی شناختی | بازتوانی شناختی
توانبخشی شناختی | بازتوانی شناختی
مدیریت سایت ، روان شناس ، مشاور تبلیغات مراکز خدماتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonارتباط با ما