لزوم بهره‌برداری از فناوری‌های علوم شناختی در نظام آموزشی

دکترخرازی: ایران یکی از کشورهای پیشرو منطقه در حوزه علوم شناختی است.
10 مهر 1396
کارگاه تحریک الکتریکی مغز tDCS برگزار شد
7 دی 1396

لزوم بهره‌برداری از فناوری‌های علوم شناختی در نظام آموزشی

در نشست مدیران مناطق آموزش و پرورش با مسؤولان ستاد علوم و فناوری‌های شناختی بر استفاده از دستاوردهای علوم شناختی در نظام آموزشی تاکید شد.

به گزارش ایسنا، در نشست جمعی از مدیران مناطق آموزش و پرورش در حاشیه برگزاری برنامه متمرکز بزرگداشت هفته پیوند در اردوگاه شهید منتظری شهریار، ابعاد آموزش و پرورش شناختی بررسی شد.

در این نشست که در محل غرفه ستاد با حضور دو تن از مدیران کل و مدیران مناطق آموزش و پرورش با موضوع آموزش و پرورش شناختی برگزارشد، بر استفاده از دستاوردهای علوم شناختی در نظام آموزشی تاکید شد.

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی نیز که از گسترش علوم شناختی در نظام آموزشی مدارس و دانشگاه‌های کشور حمایت می‌کند، با برپایی غرفه در کنار این نشست، کتاب‌های علوم شناختی را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

این اقدام به دلیل اهمیت معرفی اصول و مبانی علوم شناختی و فعالیت‌های ستاد علوم شناختی به اولیا و مدیران مدارس و به منظور آشنایی آنان با کارکردهای علوم شناختی انجام شد.

در این برنامه، دکتر عباسپور مدیرکل انجمن اولیا و مربیان کشور، دکتر فولادوند مدیر کل سازمان آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به همراه معاونان و مدیران مناطق آموزش و پرورش و مدیران مدارس و اعضای انجمن اولیا و مربیان مدارس شهرستان‌های استان تهران از غرفه ستاد علوم شناختی بازدید کردند و با فعالیت‌ها و محصولات حمایت شده توسط ستاد آشنا شدند.

منبع :خبرگزاری ایسنا

علیرضا صدیق منش
علیرضا صدیق منش
مدیریت سایت ، روان شناس ، مشاور تبلیغات مراکز خدماتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *