baztavani
ایران یکی از کشورهای پیشرو خاورمیانه درحوزه علوم شناختی است.
۱۰ مهر ۱۳۹۶
کارگاه تحریک الکتریکی مغز برگزار شد
۷ دی ۱۳۹۶

لزوم بهره‌برداری از فناوری‌های علوم شناختی در نظام آموزشی

baztavani

baztavani

لزوم بهره‌برداری از فناوری‌های علوم شناختی در نظام آموزشی از موضوعات بسیار کلیدی در جامعه امروزیست.

در نشست مدیران مناطق آموزش و پرورش با مسؤولان ستاد علوم و فناوری‌های شناختی بر استفاده از دستاوردهای علوم شناختی در نظام آموزشی تاکید شد.

به گزارش ایسنا، در نشست جمعی از مدیران مناطق آموزش و پرورش در حاشیه برگزاری برنامه متمرکز بزرگداشت هفته پیوند در اردوگاه شهید منتظری شهریار، ابعاد آموزش و پرورش شناختی بررسی شد.
در این نشست که در محل غرفه ستاد با حضور دو تن از مدیران کل و مدیران مناطق آموزش و پرورش با موضوع آموزش و پرورش شناختی برگزارشد، بر استفاده از دستاوردهای علوم شناختی در نظام آموزشی تاکید شد.
ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی نیز که از گسترش علوم شناختی در نظام آموزشی مدارس و دانشگاه‌های کشور حمایت می‌کند، با برپایی غرفه در کنار این نشست، کتاب‌های علوم شناختی را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.
این اقدام به دلیل اهمیت معرفی اصول و مبانی علوم شناختی و فعالیت‌های ستاد علوم شناختی به اولیا و مدیران مدارس و به منظور آشنایی آنان با کارکردهای علوم شناختی انجام شد.
در این برنامه، دکتر عباسپور مدیرکل انجمن اولیا و مربیان کشور، دکتر فولادوند مدیر کل سازمان آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به همراه معاونان و مدیران مناطق آموزش و پرورش و مدیران مدارس و اعضای انجمن اولیا و مربیان مدارس شهرستان‌های استان تهران از غرفه ستاد علوم شناختی بازدید کردند و با فعالیت‌ها و محصولات حمایت شده توسط ستاد آشنا شدند.

منبع :خبرگزاری ایسنا

توانبخشی شناختی | بازتوانی شناختی